עברית English  
 8529889 - 08 
 

הרשמו עכשיו לרשימת התפוצה
וקבלו דיווחים ישירים למייל

 שלח
 
קישוטי חג העצמאות על עמודי תאורה
נורות אזהרה עם לדים למטוסים
גופי תאורה לדים על כבלים מתוחים,עמודים רב תכליתיים, עמודי עץ לתאורה, בולארדים, שקועים עם לדים
 

תאורה ושילוט סולארי

החברה הינה יבואנית בלעדית של עמודים סולארים המשלבים את הפנל הסולארי בעמוד כחלק בלתי נפרד מהעמוד, עשוי מחומר קשיח אנטי וונדלי, לקליטת אנרגיית השמש 360 מעלות.  תוך זמן קצר, גם בימים סגרירים, בסוללות הממוקמות בחלל העמוד.

החברה כאמור מציעה מגוון רחב של עמודים סולאריים היושבים על תשתית של חברת החשמל ומאפשרים קליטה והחזר החשמל שנוצר בקולטים הסולארים לתוך מערכת חברת החשמל ישיר, באמצעות ממיר, למונים מקבילים ונפרדים לאלו של חברת החשמל.

מערכות אלו כאמור מסוגלות לתת מענה בשעת חירום ו/או במקרים של תקלות חשמל שונות. בשימוש בסוללות הגיבוי שבתוך חלל העמוד. חשוב לציין כי המחיר שניתן לקבל מחברת החשמל, עולה על תעריפי חברת החשמל המחוייבים ובכך זוכה הלקוח פעמיים, הן משימוש בחשמל זול של חברת החשמל והן ממכירת החשמל הסולארי, כך שניתן לאזן את החזר ההשקעה ברבות השנים.

לחברה מגוון רחב של עמודים היברדים המשלבים כאמור אספקת חשמל ותאורה וכן שימוש בשילוטי רחוב, תמרורים, רמזורים וכן רכבים חשמליים.

החברה מציעה מגוון רחב של בולארדים איכותים עם לדים, אנטי וונדלים. בשילוב עם עמודי פלדה, אלומיניום ועץ.

 
 
     
       
 
טלפונים: 08-8529889, פקס: 08-8527495, מייל - plgcorp@bezeqint.net וכן plgcorp@gmail.com כתובת למכתבים: ת"ד 1785 רחובות 76117
   
לייבסיטי - בניית אתרים